Prodejci Jumexu


COOP

Firma je zapsána v obchodním rejstříku od roku 1956 a od té doby nepřetržitě podniká. Historicky navazuje na konzumní družstevní spolky, které byly významným prvkem maloobchodního trhu již na přelomu 19. a 20. století.

Tesco

Společnost Tesco je jeden z největších maloobchodníků a českým zákazníkům poskytuje širokou škálu zboží a služeb.

 

Žabka

Žabka je zavedenou sítí prodejen potravin v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji.

 

Ahold

Společnost Ahold vstoupila na český trh v roce 1990 jako Euronova, a.s. V roce 1999 již provozovala hypermarkety Hypernova a supermarkety, které se přejmenovaly na Albert.

 

Makro

V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna mají celkovou plochu přibližně 15.000 m2, z toho prodejní plocha činí 9.700 m2.

 

Globus

Prodej potravin, spotřebního a drogistického zboží, čerpací stanice a restaurace.

Rohlik.cz

Zapomeňte na těžké tašky, dlouhé řady nebo vzdychání nad žalostným stavem zeleniny. Ty nejkvalitnější a čerstvé potraviny dovezeme až k vašim dveřím.

 

Kolonial

Netahejte se s nákupy. Kvalitní a čerstvé potraviny vám do druhého dne doručí ochotný příručí třeba až do ledničky.

JIP

JIP byl již od počátku zaměřen na velkoobchodní prodej potravin bez zásadní specifikace prodejního místa (gastronomie, retail, catering).

 

Bontonland

Firma Bontonland představuje největší maloobchodní řetězec prodejen v České republice s kompletním sortimentem zábavy, zahrnující hudební nosiče, video nosiče a multimedia a nepřebernou nabídku souvisejících doplňků - merchandisingu.

Ventura

Zabýváme se prodejem a rozvozem alkoholických nápojů, sudového a lahvového piva, nealko nápojů, cigaret a tabákových výrobků, koření, kávy a dalšího sortimentu.

Unikom

UNIKOM a.s. je ryze českým podnikem působícím v oblasti středočeského kraje. Jako předmět podnikání má velký rozsah činností z oblasti výroby, prodeje a služeb.