Žabka

Žabka

Žabka je zavedenou sítí prodejen potravin v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji.

 


http://www.izabka.cz/

Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby u nás vždy nalezli to, co zrovna potřebují.

1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice. 1. října 2011 proběhla změna názvu společnosti na Tesco Franchise Stores ČR a.s. a funguje jako samostatná společnost skupiny Tesco, která provozuje síť prodejen potravin Žabka v České republice, především v Praze a širším okolí, ale také v dalších lokalitách středních, západních, jižních či severních Čech.

Otevírací doba těchto večerek (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou naše prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.

Obchody fungují převážně ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco. Síť prodejen Žabka se neustále rozrůstá, proto stále hledáme nové spolupracovníky, kteří s použitím Tesco know-how a využitím síly naší skupiny poskytnou svým zákazníkům ten nejpohodlnější nákup.