ANUGA Fair Trade 2023

ANUGA Fair Trade 2023

04.10.2023

S potěšením oznamujeme, že se tým společnosti MEX Trading s.r.o. zúčastní veletrhu ANUGA 2023 v německém Kolíně nad Rýnem (pořádané od 7. do 11. října). Jedná se o přední světový veletrh fair trade výrobků a my se těšíme na setkání s našimi partnery a zákazníky z celého světa.


ANUGA 2023: Největší potravinářská výstava světa se blíží

V německém Kolíně nad Rýnem se od 7. do 11. října 2023 uskuteční 102. ročník mezinárodní potravinářské výstavy ANUGA. Tato událost je považována za největší potravinářskou výstavu světa a každoročně ji navštíví přes 700 000 návštěvníků z více než 180 zemí světa.

Na letošním ročníku se představí více než 7 000 vystavovatelů z celého světa, kteří představí širokou škálu potravin a nápojů, včetně čerstvých potravin, konzervovaných potravin, nápojů, cukrovinek a dalších. Výstava se bude konat na 11 výstavních halách, kde budou vystavovatelé prezentovat své produkty a služby.

ANUGA 2023 nabídne návštěvníkům řadu příležitostí k setkání s odborníky z potravinářského průmyslu, prozkoumání nových trendů a produktů a uzavření obchodních dohod. Výstava bude také příležitostí pro návštěvníky, aby se dozvěděli více o potravinářském průmyslu a jeho vlivu na svět.

Téma akce

Témata letošního ročníku ANUGA se zaměřují na následující oblasti:

  • Zdravá výživa a udržitelnost
  • Inovativní produkty a technologie
  • Mezinárodní obchod

Zdravá výživa a udržitelnost

ANUGA 2023 se bude zaměřovat na zdravou výživu a udržitelnost. Na výstavě bude představeno široké spektrum zdravých potravin a nápojů, včetně vegetariánských a veganských produktů, produktů z ekologického zemědělství a dalších. Výstava bude také věnována udržitelným potravinářským postupům a technologiím.

Inovativní produkty a technologie

ANUGA 2023 bude platformou pro představení inovativních potravinářských produktů a technologií. Na výstavě budou představeny nové produkty, které jsou zdravější, chutnější a udržitelnější. Výstava bude také věnována novým technologiím, které pomáhají potravinářskému průmyslu být efektivnější a udržitelnější.

Mezinárodní obchod

ANUGA 2023 je příležitostí pro mezinárodní obchodníky, aby se setkali a uzavřeli obchodní dohody. Na výstavě budou prezentovány produkty a služby z celého světa. Výstava bude také příležitostí pro návštěvníky, aby se dozvěděli více o mezinárodním potravinářském průmyslu.