Doprava a platba


Způsob a cena dopravy

Dopravu zajišťuje společnost PPL

Doručení je do dvou pracovních dnů od potvrzení objednávky
Cena za dopravu je 120,- Kč s DPH
Při objednávce nad 1500,- Kč s DPH je doprava zdarma
 
 

PPL
Jakmile potvrdíte objednávku zboží, uloží se do naší databáze a na Váš email bude zasláno potvrzení objednávky a shrnutí jejího obsahu. Vaše objednávka se ihned vyřídí, zboží bude připraveno k expedici okamžitě po jejím přijetí.

Další krok je předávka zboží firmě PPL, o které budete ihned informováni. Na Vaší emailovou adresu dojde potvrzení předání, cena zboží i s poštovným, Vámi vybraný způsob dodání a 11místné číslo zásilky. Díky tomuto číslu můžete na webu PPL kontrolovat, kde se Vámi objednané zboží právě nachází.

Dopravní firma PPL doručuje zásilky pouze během pracovních dnů, a to v době od 8 do 18 hodin. Jestliže nebudete doma, pak se firma PPL prostřednictvím jejich řidiče pokusí o doručení další pracovní den.

Zásilku očekávejte během 3 dnů od odeslání objednávky, kurýr Vás v den doručení kontaktuje a domluví se s Vámi na čase doručení a potvrdí výši dobírky.

Jestliže u nás nakoupíte za 1500 Kč a více, máte možnost bezplatně využít PPL.

 

OSOBNÍ ODBĚR
Osobní odběr je možný dle telefonické domluvy na výdejové adrese MEX Trading s.r.o., Bavorská 856/14, 155 00 Praha 5 v pracovní dny (pondělí - pátek) od 8:00 do 16:00.