Značka JUMEX


Název Jumex vznikl jednoduchým spojením španělských slov JUGOS a MEXICANOS – což můžeme snadno přeložit jako mexické džusy. Ve znaku má firma zelený lístek, který symbolizuje kladný vztah k přírodě a životnímu prostředí.


Mexická společnost Jumex působí na trhu s odšťavňováním ovocných plodů již od roku 1961. Za mnoho let své existence se díky poctivé výrobě propracovala ve svém segmentu až na výsluní - dnes je Jumex nejprodávanější značkou ovocných nápojů v Severní Americe. Za svůj úspěch vděčí především nezaměnitelné chuti svých nápojů a široké nabídce. 

V portfoliu Jumexu najdete 100% džusy, nektary a ovocné nápoje. Ochutnat můžete nejen klasické, ale i exotické příchutě jako Jumex Mango, Jumex Guayaba, Jumex Jahoda, Jumex Ananas, Jumex Meruňka a mnohé další.

Jumex na sebe upozorňuje také způsobem balení svých výrobků, kdy jako jediný producent nápojů balí své produkty do unikátní „stay cool“ znovu uzavíratelné láhve, která nápoj udržuje déle vychlazený. V širokém portfoliu značky Jumex naleznete taktéž různé velikosti balení ve skle, klasických jednorázových plechovkách či tetra paku.

Jumex vstoupil na český trh počátkem roku 2014.