Jumex konečně dostupný i v Bulharsku

Jumex konečně dostupný i v Bulharsku

12.04.2023

Skvělá zpráva pro milovníky ovocných nápojů Jumex v Bulharsku! Nyní už i v této krásné evropské zemi můžete ochutnat tyto šťavnaté lahodnosti. Jumex, populární značka ovocných nápojů, která má za sebou dlouholetou tradici výroby, si našla cestu ke svým bulharským zákazníkům a rozšířila tak svoji působnost na další trhy.


Společnost Jumex původně založená v Mexiku již dávno přesáhla své hranice a stala se populární značkou ovocných nápojů po celém světě. Díky širokému sortimentu chutí ovocných nápojů Jumex si každý vybere to pravé pro sebe. Nejlepší na tom všem je, že k dostání jsou různé příchutě, které uspokojí každou chuťovou buňku.

Jumex se však nezastavuje jen u Bulharska. Naše společnost hledá neustále nové příležitosti k expanzi a pokračuje v rozšiřování své globální působnosti. Aktuálně hledáme další distributory ve státech, kde ovocné nápoje Jumex ještě nejsou dostupné, abychom mohli uspokojit poptávku po skvěle chutnajících a osvěžujících nápojích po celé Evropě.

Polsko, Rumunsko, Rusko nebo Chorvatsko jsou další země, které si již oblíbily nápoje Jumex. Pokud jste tedy zájemce o spolupráci, naším cílem je poskytnout vám veškerou podporu a zajištění, které potřebujete pro úspěšnou distribuci našich nápojů ve vaší zemi. Neváhejte a přidejte se k naší síti distribučních partnerů a společně pomozme nabídnout lahodné ovocné nápoje Jumex stále širšímu okruhu zákazníků!